Jak już Państwo zapewne wiecie, postanowiłam ponownie kandydować z grupą zaangażowanych, aktywnych, kreatywnych osób do Rady Miasta Bolesławiec. Jestem bolesławianką, mężatką i mamą dorosłego syna. Całe swoje zawodowe życie związałam z bolesławiecką kulturą, a przede wszystkim z kinem.
Jestem osobą kreatywną, z pasją i zaangażowaniem podchodzącą do powierzonych zadań. Inspirują mnie ludzie odważni, ciekawi tego co nowe. Posiadam doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych i realizacji projektów kulturalnych w ramach programów operacyjnych ze środków krajowych oraz euroregionalnych. Aktywnie udzielam się w organizacjach pozarządowych. Od 2015 roku współpracuję ze Stowarzyszenie Reemigrantów z Bośni, ich Potomków oraz Przyjaciół przy pozyskiwaniu funduszy na działania statutowe tej organizacji. Od lat aktywnie działam w dziedzinie X muzy, czyli kin. Za wieloletnią działalność w ogólnopolskim Stowarzyszenie KINA Polskie, zostałam wyróżniona przez branżę kinową nagrodą 'Honorowy Złoty Bilet’.
.
W Radzie Miasta nadal chcę zajmować się kulturą i sprawami społecznymi, dążąc do tworzenia warunków sprzyjających współpracy, komunikacji i aktywności obywatelskiej:
.
✔️Zależy mi, aby młodzi ludzie wiązali swoje życie zawodowe i rodzinne z Bolesławcem – prężnie rozwijającym się miastem, dbającym o rozwój dzieci i młodzieży, potrzeby seniorów. Miastem dbającym o nasze zielone otoczenie.
✔️Jestem zdeterminowana w dążeniu do wprowadzenia Budżetu Obywatelskiego, który poprzez konsultacje społeczne umożliwi mieszkańcom decydowanie o przeznaczeniu części budżetu miasta na wybrane przez nich zadania.
✔️Pragnę zainicjować utworzenie bolesławieckiej Rady Kobiet, których wspólny głos będzie stanowić istotny impuls do działań samorządu na rzecz kobiet.
✔️Zamierzam wspierać lokalne inicjatywy, twórcze działania amatorskie oraz profesjonalne projekty, ponieważ wierzę, że Kultura łączy ludzi!
✔️Cenię sobie kontakt z ludźmi i pragnę wykorzystać moje doświadczenie oraz umiejętności, aby czynić Bolesławiec jeszcze bardziej przyjaznym miejscem do życia.
.
Jeśli zechcecie mi Państwo ponownie zaufać, znajdziecie mnie na liście nr 14. Impuls Lokalny w wyborach do Rady Miasta Bolesławiec (Okręg nr 2, pozycja 1). Wszystkim już teraz pięknie dziękuję.