Dotarła do mnie dziś bardzo miła informacja. Zostałam nominowana przez Kapitułę Redakcji Gazety Wrocławskiej do tytułu Osobowość Roku 2020 (!) w kategorii ’Polityka, samorządność i społeczność lokalna’. Jestem bardzo mile zaskoczona takim wyróżnieniem.

Dziękuję Kapitule Redakcji Gazety Wrocławskiej za nominację i gratuluję pozostałym nominowanym. Sama już obecność w takim gronie to radość i spore wyróżnienie. W tym plebiscycie wygrywa jednak ten, kto dostanie największą ilość (płatnych) smsów, więc nie czułabym się komfortowo prosząc o takie wsparcie. Dlatego wszystkich, którzy chcieliby mnie poprzeć poprzez wysłanie smsa, zachęcam, aby zamiast smsa wpłacili jego wartość (lub inną dowolną kwotę) na konto Stowarzyszenia Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu (nr konta: 62 1090 1939 0000 0001 4166 3123) i za taki gest serdecznie dziękuję, a plebiscyt potraktujmy z przymrużeniem oka.

Celem plebiscytu jest docenienie osób, które w minionym roku, bardzo trudnym dla nas wszystkich, wyróżniły się działalnością pełną pasji, zaangażowania i chęci pomagania innym, a także przyczyniły się do walki z pandemią i rozwoju naszego regionu. Tytuły Osobowość Roku zostaną przyznane w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Trzymam kciuki za wszystkich nominowanych i zapraszam do zapoznania się z osobami nominowanymi w tej kategorii https://gazetawroclawska.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2020%2C1009449/?groupId=86763